JaworWiele razy pytaliście nas o to kiedy wreszcie pojawią się znaczki w Jaworze i właśnie dzisiaj mamy dla Was informację w tej sprawie. 

Jak zapewne widzicie od razu są to trzy znaczki, a wśród miejsc, które każdy turysta musi zobaczyć będąc w tym mieście oprócz znanego chyba wszystkim Kościoła Pokoju są inne, równie ciekawe, historyczne obiekty. 

ZAMEK PIASTOWSKI W JAWORZE  No. 771

KOŚCIÓŁ POKOJU W JAWORZE - ZABYTEK UNESCO  No. 772

RATUSZ W JAWORZE  No. 773

O poszczególnych miejscach przeczytacie klikając w powyższe linki, ale zdecydowanie więcej dowiecie się podczas wizyty osobistej. Gdzie tylko była taka możliwość podaliśmy pomocne turystom linki do stron, na których znajdziecie informacje odnośnie możliwości zwiedzania poszczególnych obiektów. Zawsze jednak przed planowaniem wizyty sprawdzajcie jakie są możliwości zwiedzania i miejcie na uwadze fakt, że w Polsce, szczególnie w okresie zimowym zwiedzanie nie zawsze jest możliwe. Dzwońcie wtedy do informacji turystycznej, urzędu miasta i dowiadujcie się wszystkiego, bo nie ma nic gorszego niż być w ciekawym miejscu i nie móc go zwiedzić. 

A Jawor ma do zaoferowania sporo i na pewno się o tym przekonacie. Prezentowane powyżej znaczki są już dostępne w sprzedaży dlatego jeśli tylko macie ochotę na wizytę w tym mieście, to pakujcie plecaki, zaopatrzcie się w niezbędne pomoce turysty i przybywajcie. A później nie zapomnijcie zrelacjonować nam tej wizyty na facebooku - niech i inni turyści poznają dzięki Wam godne odwiedzenia miejsca.