KOSZULKI ZNACZKOWEGO TURYSTY

Przedstawiamy długo oczekiwany produkt jakim są nasze własne, turystyczne koszulki z logo Znaczków Turystycznych. 

Koszulki znacie i lubicie, bowiem od wielu lat dystrybuowaliśmy  identyczne  produkty ze sklepu naszych czeskich partnerów. Tym razem jednak  postanowiliśmy postawić na własne marki, kolory i rodzaje koszulek. Z Waszą pomocą wyodrębniliśmy nie 4, a 8 wersji kolorystycznych. Dajemy Wam więc do wyboru dwa typy koszulek w 6 rozmiarach. 

Z pewnością niejeden z Was wybierze idealną dla siebie koszulkę, tym bardziej, że zbliża się wiosna kiedy to troszkę ciuszków trzeba będzie zrzucić. Mamy nadzieję, że koszulki podobnie jak wcześniejsze naszywki staną się znakiem rozpoznawczym kolekcjonerów znaczków turystycznych.

Koszulki Polo posiadają szew na ramionach wzmocniony taśmą, rękawy wykończone ściągaczem oraz haftowany logotyp wzmocniony dodatkową tkaniną. Gramatura tych koszulek to 200g/m2. Cena koszulki to 55 zł/szt.

Koszulki typu T-shirt to produkt bawełniany o gramaturze 160g/m2. Podobnie jak koszulki Polo te również posiadają haftowane i wzmocnione dodatkową tkaniną logo Znaczków Turystycznych. Cena koszulki - 43 zł/szt.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną to najważniejsze dane. Przejdźmy zatem do kolorystyki koszulek, które występują w następujących barwach (kolejność kolorów zgodna z pierwszym zdjęciem powyżej).

  • niebieska
  • pomarańczowa
  • szafirowa
  • khaki
  • czerwona
  • czarna
  • beżowa
  • limonkowa

Po wyborze odpowiedniego koloru czas na wybór interesującego nas rozmiaru. Dla pewności proponujemy skorzystanie z poniższych pomocy, które pokazują jak najlepiej zmierzyć koszulkę i jaki na podstawie tego rozmiaru dopasować rozmiar. Nie opierajcie się na numeracji już posiadanych koszulek, bo w zależności od producenta może się ona różnić.

Znając wymiary naszej koszulki z poniższej tabeli wybieramy odpowiedni rozmiar. Warto tutaj wziąć pod uwagę fakt, że tolerancja wymiarów wynosi +/- 2 cm.

 

Koszulki rozprowadzane są przez Centralę Znaczków Turystycznych na podstawie zamówienia złożonego poprzez e-mail: info@znaczki-turystyczne.pl. Mając ustalony kolor, rodzaj i wielkość koszulki do e-maila wpisujemy:

Zamówienie musi zawierać następujące dane: (rodzaj koszulki, rozmiar, kolor, ilość, dane zamawiającego) np.

Zamawiam następujące koszulki:

Polo, rozmiar L, kolor czarny - 1 szt.

T-shirt, rozmiar XXL, kolor pomarańczowy - 2 szt.

Pozdrawiam 

Adam Kowalkowski, os. Leśne 4/5, Zwierzyniec

Koszt wysyłki do 2 szt. koszulek to 9,5 zł. Przy większych zamówieniach lub zamówieniach łączonych z innymi produktami koszty wysyłki będą szacowane indywidualnie.

UWAGA !!! Na zamówienia czekamy maksymalnie do 21 lutego 2021 roku. 

Prosimy nie wpłacać zobowiązania za zamówienie z góry. Po złożeniu zamówienia wystawiamy indywidualną fakturę, która to jest podstawą do dokonania płatności.

Wszystkie koszulki przygotowane są wyłącznie na zamówienie. Planujemy coroczne akcje koszulkowe, o czym będziemy informowali z wyprzedzeniem.