licznikZ samego rana na naszym profilu FB zapowiedzieliśmy nieco dłuższy materiał dotyczący kolejnego miliona wejść na naszą stronę internetową od 1 lipca 2012 roku. Przypomnimy tylko, że poprzedni milion strzelił nam 18 września 2015 roku, a pierwszy nasz milion na liczniku pojawił się 23 lipca 2014 r.

Analizując dalej te zależności można dojść do wniosku że pierwszy milion wejść nastąpił po 752 dniach od uruchomienia strony. Drugi milion wejść pojawił się na liczniku po 422 dniach od pierwszego, a obecny trzeci milion ma miejsce dokładnie 267 dni po ostatnim. Widać tendencję spadkową w ilości dni pomiędzy kolejnymi "milionami", a to oznacza tylko jedno – naszą stronę odwiedza coraz więcej osób. Zresztą spoglądając na prowadzone statystyki możemy zdradzić, że średnia miesięczna ilość wejść na stronę stale wzrasta i obecnie liczba ta wynosi lekko ponad 124 tys, podczas gdy jeszcze w ubiegłym roku było to ok. 84 tys.

Oczywiście cieszymy się ze stale rosnącej odwiedzalności strony, bo to oznacza, że Znaczki Turystyczne także są coraz bardziej popularne. Ale ta popularność, to głównie Wasza zasługa, bo to Wy klikacie w linki, wchodzicie na stronę w poszukiwaniu nowych informacji, dyskutujecie na forum itd. Dziękujemy więc Wam, wszystkim internautom, kolekcjonerom Znaczków Turystycznych, że jesteście z nami, że nas motywujecie, że wymagacie, ocieniacie, komentujecie noooo i wreszcie , że zbieracie znaczki, bo bez nich ta strona i to wszystko nie miałoby sensu.

Musimy jeszcze wspomnieć o pewnej zależności, bez której obecne statystyki nie byłyby tak imponujące. Otóż ruch na stronie jest także generowany poprzez aktywność na naszym profilu facebook. Im więcej się tam dzieje, im więcej osób aktywnie komentuje nasze posty, im częściej je udostępniacie – tym więcej osób wchodzi na naszą stronę i dowiaduje się o znaczkach. Prosimy zatem – bądźcie aktywni, przesyłajcie nam swoje zdjęcia ze zdobytymi znaczkami, komentujcie nasze posty i udostępniajcie je, bo tylko w taki sposób możemy zrobić wielki szum w internecie. A jeśli ktoś ma pomysł na inną aktywność to zapraszamy do współpracy.

Przy okazji publikacji ostatniego "milionowego newsa" pisaliśmy o tym, że ówczesne statystyki staną się historią i tak też się stało. Powiemy więcej, te współczesne także niebawem się zdezaktualizują, a o tym dlaczego tak się stanie napiszemy za kilka dni.

Póki co dziękujemy za kolejne 267 dni spędzonych z nami w ostępach internetu i mamy nadzieję, że kolejna okazja do świętowania będzie miała miejsce jeszcze w tym roku.

Znaczkowo pozdrawiamy

Zespół Znaczków Turystycznych