Z Pruszkowa przemieszczamy się ponownie na Dolny Śląsk, by raz jeszcze zapoznać się z turystycznymi atrakcjami Ziębic.  Bazylikę na pewno widzieliście, ale czy mieliście pojęcie o tym, że nieopodal pomnika Orła Piastowskiego znajduje się Zamek Wodny?

Jeśli o tym nie wiedzieliście to właśnie macie okazję się dowiedzieć i niech ta premiera będzie kolejnym zaproszeniem do Ziębic i poznania lokalnych atrakcji. A jest ich tutaj więcej i na pewno się o tym dowiecie odwiedzając punkt Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej, gdzie już od jutra w sprzedaży będą dostępne prezentowane znaczki. 

BAZYLIKA MNIEJSZA ŚW. JERZEGO W ZIĘBICACH  No. 995

ZAMEK WODNY W PARKU MIEJSKIM W ZIĘBICACH  No. 996

A tymczasem zachęcamy do zapoznania się z krótką charakterystyką obu budowli. Jak zwykle nie podajemy tutaj kompletu informacji. Szerszy opis miejsc już niebawem znajdziecie w Audiobedekerze dołączonym do znaczka, a poznanie całej historii obu obiektów zostawiamy już Wam indywidualnie.

Zatem nie pozostaje nam już nic innego jak tylko zachęcić Was do wizyty w Ziębicach i do pochwalenia się tym na łamach naszych mediów społecznościowych. Życzymy przyjemnego zwiedzania.