Pamiętacie zapewne premierę ZT No. 581, w której pisaliśmy, że sprzedaż tego znaczka ruszy od 22 kwietnia? Data ta zbliża się wielkimi krokami i w związku z tym spieszymy z kolejnym komuniktatem, który nie tylko jest interesujący z uwagi na fakt wprowadzenia do sprzedaży owego znaczka, ale głównie ze względu na liczne atrakcje, które przygotowano.

Mowa oczywiście o "Inauguracji Sezonu Turystycznego w Olkuszu" organizowanej przez Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz, Gminny Ośrodek Kultury w Olkuszu i Biuro Promocji i Informacji Publicznej UMiG Olkusz. Wśród licznych partnetrów da się też zauważyć Znaczki Turystyczne, z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Impreza ma charakter dwudniowego spotkania wypełnionego licznymi atrakcjami jak choćby otwarcie nowej izby ekspozycyjnej w Chacie Kocjana, zwiedzanie odkrytych pomieszczeń Zamku Rabsztyn, prelekcje nt. zamku oraz dokonań Antoniego Kocjana, spacer po Rezerwacie Pazurek i wiele innych. Nie zabraknie też gier i zabaw dla młodszych uczestników, dzięki czemu udział w olkuskiej inauguracji może być świetnym sposobem na rodzinne i aktywne spędzenie weekendu.

Zachęcamy zatem do udziału w uroczystej inauguracji, a także do zwiedania Olkusza i jego okolic. Pretekstem do przyjazdu w te strony niech nie będą tylko tutejsze znaczki, ale przede wszystkim bogaty program i moc atrakcji czekających na wszystkich uczestników.

Więcej informacji znajdziecie na załączonym plakacie oraz na stronach internetowych Urzędu Miasta i Gminy Olkusz i Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu. Zapraszamy.