Ten tydzień będzie wyjątkowy i już dzisiaj zaczynamy z grubej rury od podwójnej premiery znaczków w Trzebiatowie.

Znaczki, które widzicie na załączonym obrazku lada chwila dotrą do miejsca przeznaczenia, ale zapewne jak zwykle potrzeba będzie, dwóch lub trzech dni, by trafiły do oficjalnej sprzedaży. Jeśli więc chcecie dokładnie wiedzieć kiedy prezentowane krążki będą dostępne dla turystów, śledźcie facebookowy profil  Centrum Informacji Turystycznej w Trzebiatowie, bo tam znajdziecie konkretne info o wprowadzeniu znaczków do sprzedaży. 

A tymczasem przedstawiamy miejsca, które znalazły się na powyższych znaczkach.

RYNEK STAROMIEJSKI Z RATUSZEM W TRZEBIATOWIE No. 1238

KOŚCIÓŁ MACIERZYŃSTWA NMP W TRZEBIATOWIE No. 1239

Tradycyjnie pod powyższymi linkami znajdują się krótkie opisy atrakcji przedstawionych na znaczkach. Jeśli klikniecie w te linki, przeniesiecie się na podstrony naszego katalogu, poświęcone tym konkretnym znaczkom. Tam też znajdziecie odnośniki do stron internetowych, które pomogą Wam lepiej poznać ww. obiekty, ale także zaplanować podróż czy odnaleźć punkt sprzedaży znaczków, a w tym przypadku Centrum Informacji Turystycznej w Trzebiatowie.

Może właśnie od niego warto rozpocząć zwiedzanie Trzebiatowa. Gorąco Was do tego zachęcamy i jak zwykle czekamy na relacje ze znaczkowych podróży, które nie tylko informują innych jakie miejsca aktualnie zwiedzacie, ale i inspirują do poznawania piękna naszego kraju.