345Plany na dzisiejszy dzień były nieco inne, ale w związku z kończącym się tygodniem postanowiliśmy poprawić Wam humory i przyspieszyć o jeden dzień planowane premiery. 

Sytuacja, z którą mamy do czynienia nie jest częsta bowiem w jednym czasie ukazuje się zarówno Znaczek Turystyczny jak i związany z nim Znaczek Okolicznościowy. Oba znaczki dostępne będą w miejscowości Stefanowo przy czym w dniu 23 kwietnia nabyć je będzie można bezpośrednio podczas otwarcia Kolejowej Izby Pamięci, natomiast w dniach kolejnych, w pobliskim sklepie (dane adresowe podane w sekcji miejsce sprzedaży na karcie znaczka).  

Przy okazji serdeczne podziękowania kierujemy do Starosty Nowotomyskiego Ireneusza Kozeckiego, dziękując za podjęcie inicjatywy i propagowanie idei znaczka turystycznego.

STACJA STEFANOWO  No. 270

ZO - OTWARCIE STAŁEJ WYSTAWY - STEFANOWO - 23.04.2017

Dodatkowo informujemy, że turyści chcący zwiedzić Kolejową Izbę Pamięci po dacie 23.04.2017 roku mogą to zrobić po uprzednim umówieniu wizyty dzwoniąc na nr tel. 663 723 235

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować kolekcjonerowi Robertowi, który zainicjował  i nadzorował powstanie prezentowanych znaczków.