Mamy nadzieję, że po weekendzie wszyscy powrócili wypoczęci i z dobrymi humorami. Jeśli któryś z tych składników szwankuje, to zapewne za moment i humorek się poprawi, i sił przybędzie. Zobaczcie co tym razem przygotowaliśmy.

Nowy tydzień rozpoczynamy z grubej rury i tym razem wędrujemy na wschód kraju, do Drohiczyna, gdzie już niebawem czekać na Was będą cztery nowe znaczki i tyle samo turystycznych atrakcji, które warto odwiedzić. 

Przekrój tematyczny miejsc, które dołączyły do znaczkowego szlaku jest bardzo szeroki, ale gwarantuje to, że każdy znajdzie w Drohiczynie miejsce godne uwagi i z pewnością czas tu spędzony będzie należał do udanych.

Zapoznajcie się zatem z najnowszymi obiektami znaczkowymi w Drohiczynie.

WYSTAWA STARYCH MOTOCYKLI W DROHICZYNIE No. 1288

PUSZCZYK - OŚRODEK EDUKACJI EKOLOGICZNEJ W DROHICZYNIE No. 1289

SOWA - STREFA ODKRYWANIA WYOBRAŹNI I AKTYWNOŚCI W DROHICZYNIE No. 1290

ZAGUBEK - NADBUŻAŃSKI OŚRODEK PROMOCJI PRODUKTU LOKALNEGO No. 1291

Opisy obiektów znajdziecie pod powyższymi linkami. Znaczki są jednak jeszcze w drodze, więc z ewentualnym zdobywaniem przedstawionych nowości jeszcze chwilę się wstrzymajcie. Myślimy jednak, że do piątku znaczki powinny już trafić do miejsc przeznaczenia. Jednak już teraz możecie wpisać Drohiczyn na listę miejscowości do odwiedzenie i śmiało na zwiedzanie możecie przeznaczyć większą ilość czasu. My jak zwykle czekamy na Wasze relacje z wycieczek, ale też nie zapominajcie o tym, że warto po zdobyciu znaczka na jego stronie wpisać komentarz. To także wpływa na rozwój idei, a dodatkowo pomaga innym turystom, którzy tam właśnie szukają dotatkowych informacji.