LublinDzisiaj zostajemy na wschodzie Polski i przenosimy się z premierami do Lublina, w którym o znaczki zabiegaliśmy już od bardzo dawna. Na ten temat przy różnych okazjach rozmawiali również kolekcjonerzy, ale ostatecznie to Grzegorzowi udało się przekonać do idei kogo trzeba i dziś możemy Wam pokazać efekty tych rozmów.

Grzegorzowi rzecz jasna, w imieniu wszystkich kolekcjonerów, za  wprowadzenie znaczków serdecznie dziękujemy. Wszystkich Was natomiast gorąco zachęcamy do zwiedzania Lublina, bo poza miejscami przedstawionymi na znaczkach, jest tu jeszcze całkiem sporo obiektów godnych uwagi. A tymczasem znaczki przedstawiają. 

MIASTO LUBLIN  No. 629

BRAMA KRAKOWSKA W LUBLINIE  No. 630

KOŚCIÓŁ NAWRÓCENIA ŚW. PAWŁA W LUBLINIE  No. 631

I na koniec bardzo ważna informacja dotycząca wprowadzonych właśnie znaczków. O ile dwa pierwsze są już dostępne w sprzedaży, o tyle znaczek No. 631 do obiegu trafi dopiero 20 czerwca. Na wszelki wypadek zaznaczyliśmy to podwójnie, aby rzuciło się w oczy także tym, co zamiast czytać, oglądają tylko obrazki. Uwzględnijcie tę drobną różnicę w dostępności planując swoje wyprawy do Lublina, a jak tylko tam dotrzecie, to koniecznie nas o tym poinformujcie np. w relacji.