Po weekendzie wracamy do najprzyjemniejszych czynności związanych ze znaczkami turystycznymi, czyli do publikowania informacji o nowościach. Dziś dwa znaczki ze Strzegomia, do których powstania przyczynił się ojciec Leszek, ale czemu pomogliście także Wy - kolekcjonerzy, którzy odwiedzaliście to miasto i zdobywaliście pierwszy ze znaczków, jaki ukazał się w Strzegomiu.

Tak więc zgodnie z Waszymi sugestiami na najnowszych znaczkach nie mogło zabraknąć wizerunku strzegomskiej bazyliki. Pojawił się też widok na Górę Krzyżową, która łączy w sobie elementy atrakcji turystycznej, edukacyjnej i sakralnej.

BAZYLIKA ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA W STRZEGOMIU No. 1153

GÓRA KRZYŻOWA W STRZEGOMIU No. 1154

O poszczególnych miejscach dowiecie się po kliknięciu powyższych linków, które jak zawsze przeniosą Was na podstrony prezentowanych znaczków, gdzie znajdziecie także info o miejscu sprzedaży krążków. Znaczki już na Was czekają, dlatego śmiało możecie odwiedzać Strzegom, zwiedzić jego zabytki i udać się na szczyt Krzyżowej Góry, a po wszystkim zdobyć komplet znaczków.

Życzymy wszystkim przyjemnego zwiedzania i tradycyjnie czekamy na turystyczne relacje z wycieczki i zdjęcia ze znaczkowymi miejscami w tle.