Drodzy Kolekcjonerzy!

Zapraszamy do dołączenia do oficjalnej grupy Znaczków Turystycznych. Znajdziecie ją pod nazwą WOKÓŁ ZNACZKÓW TURYSTYCZNYCH. Niech to będzie miejsce, gdzie szybko i bezpośrednio będziecie mogli skontaktować się ze sobą, dopytać o sprawy związane ze znaczkami, nawiązać kontakt ze znaczkowym miejscem.

Do czego jeszcze może przydać się ta grupa? Zaskoczcie nas, korzystajcie do woli, pamiętajcie jednak o zasadach, które w niej panują i zanim klikniecie DOŁĄCZ, przeczytajcie nasz regulamin. 

Grupa powstała z inicjatywy Marty, która na sprawy znaczkowe i turystyczne ma szerokie spojrzenie i widzi w tym szansę na jeszcze większy rozwój znaczkowej idei. W prowadzeniu grupy Marcie pomagać będą inne osoby jak m.in. Kasia i Michał, a z czasem pewnie ktoś jeszcze. Mamy nadzieję, że grupa będzie uzupełnieniem treści pojawiających się na naszej oficjalnej stronie i że pozwoli Wam w dostępie do innych informacji związanych ze znaczkami turystycznymi. Już teraz zachęcamy do przystąpienia do tej społeczności, a więcej informacji nt. grupy znajdziecie na niej właśnie. Zapraszamy.

Zespół Znaczków Turystycznych