Czas na kolejną porcję radości. Mamy dla Was nowy cel turystycznych podróży, dzięki którym już wkrótce będziecie mogli lepiej poznać Trzęsacz.

Rzecz jasna o samym miejscu znaczkowym nie będziemy się rozpisywali - opis macie poniżej, a wszystkiego innego dowiecie się zwiedzając Multimedialne Muzeum Trzęsacza. 

Zapraszamy zatem do wizyty w tym miejscu i do zdobywania najnowszego znaczka, który już jest dostępny w sprzedaży. Oczywiście liczymy na to, że po wizycie podeślecie nam jakąś relację.

MUZEON - MULTIMEDIALNE MUZEUM TRZĘSACZA  No. 978

Multimedialne Muzeum w Trzęsaczu MuzeON zostało uruchomione w 2000 roku. To cztery audiowizualne sale, w których główne role grają światło, dźwięk i obraz. Najlepsi europejscy specjaliści stworzyli multimedialny świat, który pobudza zmysły i wyobraźnię. To miejsce, które w nowoczesny sposób obrazuje fakty historyczne, ciekawostki geograficzne oraz legendy związane z regionem. Podczas wirtualnej wycieczki można się przenieść w czasie i stanąć na 15. południku, który przebiega przez tę nadmorską miejscowość. Dalsze zwiedzanie to podróż do podwodnego świata, gdzie Neptun opowiada niezwykłą historię swoich córek. Staniesz się również świadkiem rozpadu świątyni na klifie i zwycięstwa natury nad człowiekiem! Niemal 30-minutowa podróż będzie niezapomnianą przygodą zarówno dla dzieci jak i dorosłych.