Od kilku tygodni znamy terminy tegorocznych spotkań kolekcjonerów i jako pierwsze odbędzie się Spotkanie Regionalne w Brzegu Dolnym 14 marca br. Spotkanie będzie miało charakter turystyczno-towarzyski i rozpocznie się około godziny 9:00 spotkaniem w Urzędzie Miasta w Brzegu Dolnym. Następnie wszyscy uczestnicy autokarem przemieszczą się do Lubiąża gdzie zaplanowano zwiedzanie tamtejszych atrakcji. Powrót do Brzegu Dolnego planowany jest na godzinę 15:00 i wtedy też przewidziano obiad, a po nim czas na wspólne rozmowy lub indywidualne zwiedzanie miasta.

Komunikat publikujemy już dzisiaj, aby każdy ze spokojem mógł zastanowić się nad udziałem w spotkaniu i zaplanować na to czas. Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o deklarowanie udziału w spotkaniu do 15 lutego. Deklaracje można przesyłać na adres danuta.s58@wp.pl Wszelkie pytania prosimy kierować pod powyższym adresem lub nr tel. 606-628-569. Szczegółowe dane odnośnie spotkania opublikujemy w późniejszym terminie.

UWAGA: Informujemy, że Centrala Znaczków Turystycznych w Polsce nie jest organizatorem spotkania i nie pośredniczy w załatwianiu formalności. Tego typu sprawy każdy turysta załatwia we własnym zakresie. W razie pytań i niejasności należy zwracać się bezpośrednio do organizatora - dane powyżej.