Dzisiaj mamy jeszcze jedną, podwójną premierę dla wszystkich wypoczywających nad polskim morzem, ale i dla tych, którzy dopiero planują tutaj wypoczynek. Pozostajemy na północy kraju, ale tym razem przeniesiemy się nieco bardziej na północny wschód, na teren woj. pomorskiego, a dokładniej do Ustki. Właśnie w tym mieście znajdują się przedstawione na najnowszych znaczkach cele turystyczne, czyli:

POMNIK SYRENKI W USTCE  No. 976

LATARNIA MORSKA W USTCE  No. 977

Nie musimy chyba nikomu przypominać, że powyższe odnośniki prowadzą do katalogu znaczków, w którym znajdziecie opisy wszystkich atrakcji turystycznych prezentowanych na znaczkach. W miejscu tym znajdziecie także wiele innych przydatnych informacji jak odnośniki do stron internetowych, pozycję GPS miejsca czy adres miejsca sprzedaży znaczków. A przede wszystkim znajdziecie tam komentarze innych turystów i często niezwykle cenne wskazówki. Zostawiajcie je również i piszcie o Waszych wrażeniach po odwiedzeniu danego obiektu. Zachęcamy także do publikowania własnych relacji z turystycznych podróży na łamach naszych mediów społecznościowych. 

A tymczasem zapraszamy do zwiedzania i poznawania Ustki, która może się poszczycić wieloma innymi atrakcjami turystycznymi. Pokazane powyżej znaczki trafiły już do sprzedaży, także przybywajcie :-)