Przypominamy, że jeszcze tylko kilka dni pozostało na zgłoszenie swojego uczestnictwa w Ogólnopolskim Spotkaniu Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych. Zapisy trwają do 20 września

Dzisiejszy komunikat ma za zadanie uświadomić Wam, że czasu jest już niewiele (do spotkania pozostało dokładnie 27 dni) oraz, że zgłoszenia dotyczą wszystkich osób, bez względu na to czy wpadną do Nowego Tomyśla na 2 dni, czy na dwie godziny. Chcemy, by każdy poczuł się tego dnia wyjątkowo, by dla nikogo nie zabrakło miejsca (stanie to chyba niezbyt wygodna pozycja), musimy przygotować wiele elementów zależnych od spodziewanej ilości gości... no i odpowiednio dostosować ilość upominków. 

Ponadto dowiedzieliśmy się, że część osób nie dostało lub przegapiło zwrotny e-mail potwierdzający przyjęcie zgłoszenia (czasem poczta z nowego adresu e-mail trafia do folderu spam), dlatego te wszystkie osoby, które wysłały zgłoszenie, a nie otrzymały informacji zwrotnej prosimy o kontakt telefoniczny z Robertem (tel. 511 739 799), który zajmuje się zgłoszeniami i rejestracją gości. 

Przypominamy, że w tym roku spotykamy się w Nowym Tomyślu. Jest to swego rodzaju ukłon w stronę tych kolekcjonerów, którzy do tej pory na spotkania nie jeździli ze względu na zbyt duże odległości dzielące ich miejsce zamieszkania z miejscem spotkania. Tym razem poszliśmy na rękę kolekcjonerom z północnej i zachodniej Polski i mamy nadzieję, że nas nie zawiedziecie :-)

A że będzie warto, to chyba nikogo nie musimy przekonywać, zresztą dowiecie się o tym na miejscu, a my już szykujemy kolejne niespodzianki.

Na zgłoszenia czekamy do 20 września 2018 r. na adres spotkanie@znaczki-turystyczne.pl wypełniając formularz, który jest do pobrania >> TUTAJ (w temacie e-maila prosimy wpisać „Zgłoszenie-spotkanie”).

Wszelkie informacje nt. spotkania znajdziecie w specjalnej zakładce w lewym menu - Spotkanie Ogólnopolskie 2018. Do zobaczenia na miejscu.

Zespół Znaczków Turystycznych