Skończył się już szczyt sezonu turystycznego i powoli wszyscy przechodzimy do spokojniejszej części roku. Jest więc czas na to, aby poczynić pewne podsumowania oraz inwentaryzacje i także my w minionym tygodniu takie poczyniliśmy. Co prawda miało to miejsce w czeskiej centrali ZT, ale jak najbardziej dotyczyło to polskich kolekcjonerów i przede wszystkim ich znaczkowych kolekcji.

Otóż dowiedzieliśmy się, że już niebawem zmienią się wkłady do dzienników kolekcjonera, w związku z czym spieszymy z informacją, że posiadamy ostatnie egzemplarze dotychczasowych dzienników. Po ich wyprzedaniu nie będzie możliwości zdobycia obecnego układu kart dlatego, jeśli ktoś chciałby posiadać w swojej kolekcji karty wg poniższego wzoru, chciał sprezentować taki dziennik pod choinkę lub po prostu zrobić zapas, to ma ku temu ostatnią szansę.

Oto jak wyglądają karty dziennika, o którym mowa (są to karty aktualnie istniejące)

Nowe dzienniki zewnętrznie nie będą różniły się od dotychczasowych. Niestety w ich wnętrzu zajdą zmiany, a jedną z nich będzie brak dotychczas znanej Wam części na pieczątkę. Być może dla większości kolekcjonerów zmiana ta nie będzie uciążliwa, ale zdajemy sobie sprawę, że wiele osób jest przywiązanych do dotychczasowych kart i układów, i może zechcieć (jak admin kilka lat temu), zabezpieczyć się na kolejne lata robiąc niezbędny zapas dzienników.

Ceny i sposób składania zamówień się nie zmieniły. Jeśli ktoś chce wejść w posiadanie dziennika, musi złożyć zamówienie wysyłając e-mail na info@znaczki-turystyczne.pl W zamówieniu koniecznie należy podać imię i nazwisko z adresem wysyłki, a także ilość zamawianych dzienników.

Nie czekajcie zatem, zróbcie inwentaryzację i zamawiajcie dzienniki bo już wkrótce nadejdzie nowe.