Znaczek z numerem 1200 nie był ostatnim, jaki planowaliśmy wydać w tym roku. Pojawiły się jeszcze 4 inne, które chcemy Wam dziś zaprezentować i tym samym zaprosić do odwiedzania i poznawania miejsc, jakie pokazano na znaczkach.

Jednak nie tylko miejsca pokazane na znaczkach polecamy Wam do zwiedzania. Jeśli przeczytacie opisy nowych znaczków, to zauważycie, że godnych uwagi obiektów w Gminie Latowicz jest więcej.

KAPLICA ZJAWIENIA W WIELGOLESIE No. 1201

MIASTO LATOWICZ No. 1202

SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ ŁASKAWEJ W WIELGOLESIE No. 1203

KOŚCIÓŁ ŚW. WALENTEGO W LATOWICZU No. 1204

Zwiedzanie tych okolic warto połączyć z innymi znaczkowymi eskapadami, a w okolicy jest co zwiedzać i można przy okazji zdobyć kilkanaście znaczków, w wielu interesujących miejscach. W Gminie Latowicz znaczki już na Was czekają, więc jeśli tylko macie ochotę, możecie ruszać w trasę i poznawać kolejne obiekty. Przypomnimy również, że chętnie ujrzymy Wasze relacje z wycieczek znaczkowym szlakiem i byłoby dobrze, gdybyście za każdym razem odpowiednio oznaczali w tych relacjach zarówno znaczki turystyczne, jak i odwiedzane miejsca. A teraz już nie przeszkadzamy i zostawiamy Was samych z najnowszymi znaczkami i z ich opisami.