znaczek rokuWczoraj zakończyła się I tura głosowania na najładniejszy znaczek 2017 roku i w związku z tym dzisiaj mamy dla Was krótki komunikat w tej sprawie.

Okazało się, że rywalizacja była zażarta i w zasadzie w obrębie pierwszej piętnastki znaczków, punktacja również była bardzo zbliżona do siebie. Mimo to udało się wyłonić dziesięć "naj" znaczków i dosłownie za chwilę będziecie mogli je poznać. 

Zanim jednak przejdziemy do konkretów mamy ważny komunikat. 

Otóż pierwotnie zakładaliśmy, że głosowanie w drugiej turze będzie miało miejsce od dzisiaj. Niestety różne czynniki, w tym planowane na sobotę spotkanie w Szczecinie uniemożliwiają nam należyte przygotowaniem materiałów, dlatego podjęliśmy decyzję, że głosowanie w ramach II tury rozpocznie się 18 lutego i potrwa do 4 marca. Komunikat nt. zasad głosowania w II turze przedstawimy w niedzielę rano, natomiast już dzisiaj  pokażemy wizerunki zwycięskich znaczków.

Na dzień dzisiejszy, aby nikt się niczym nie sugerował, postanowiliśmy też nie ujawniać ilości punktów jakie zdobyły poszczególne znaczki. Całościowa punktacja zarówno dla I jak i II tury głosowania zostanie przedstawiona po zakończeniu głosowania, czyli 5 marca. 

Do II tury, którą w całości rozstrzygną zdobywcy Znaczków Kolekcjonera, zakwalifikowały się następujące znaczki:

Rzecz jasna powyższe znaczki ustawiliśmy zgodnie z ich numeracją (rosnąco). Kolejność ułożenia nie ma nic wspólnego z ilością głosów jakie uzyskały konkretne znaczki. Do głosowania w drugiej turze zostały 3 dni, dlatego już dzisiaj wszystkich uprawnionych zachęcamy do przyjrzenia się kandydatom, a już w niedzielę ogłosimy dalsze zasady głosowania.