znaczek rokuZgodnie z obietnicą publikujemy dzisiaj zasady II tury głosowania na najładniejszy znaczek 2018 roku oraz wizerunki 10 znaczków, ktróre w I turze uzyskały największą ilość  punktów.

Drugą turę głosowania podobnie jak w roku ubiegłym w całości rozstrzygną kolekcjonerzy, którzy posiadają przynajmniej jeden Znaczek Kolekcjonera (ZK) i są w związku z tym ujęci na liście zdobywców ZK.

Głosowanie tak samo jak w rundzie pierwszej będzie internetowe i będzie polegało na przesłaniu swojego głosu w wiadomości e-mail.

Wszelkie głosy wysyłamy na adres web@znaczki-turystyczne.pl podając swoje imię i nazwisko oraz numery znaczków, na które oddajemy głos wg poniższej instrukcji. W temacie wiadomości e-mail prosimy wpisać "Najładniejszy Znaczek Roku 2018", a pod oddanymi głosami prosimy wpisać imię i nazwisko głosującej osoby i numer pod którym dana osoba widnieje na "Liście polskich zdobywców Znaczków Kolekcjonera"

Głosowanie trwa od dzisiaj tj. 15 lutego do 28 lutegoW przeciwieństwie do pierwszej tury, tym razem wybieramy 3 najładniejsze znaczki stosując następujące kryterium:

  1. (ZT nr...) - 5 pkt
  2. (ZT nr...) - 3 pkt
  3. (ZT nr...) - 1 pkt

Imię i nazwisko - nr na liście zdobywców ZK

(wystarczy skopiować powyższe zestawienie i wkleić do tekstu @, a zamiast kropek wstawić numer wybranego przez siebie znaczka, zajmie to ok. 30 sekund)

W przypadku braku jednoznacznego wyniku w II turze głosowania zastrzegamy sobie prawo do wyłonienia zwycięzcy w drodze wewnętrznego głosowania. Mamy jednak nadzieję, że ponownie jak w latach ubiegłych nie będzie takiej potrzeby.

W tej turze najładniejszy znaczek wybieramy spośród 10, które w głosowaniu ogólnym otrzymały najwyższą ilość punktu, a są to:

 

   

Celowo na tym etapie nie podajemy ilości punktów uzyskanych przez poszczególne znaczki, aby nic nikomu nie sugerować. Znaczki na powyższej liście ułożone zostały rosnąco, zgodnie z numeracją. To ma być wybór najładniejszego znaczka i ilość zdobytych punktów na tym etapie w niczym nie pomoże. Wyniki głosowania w obu turach opublikujemy po zakończeniu głosowania.

Zapraszamy serdecznie do głosowania na ten najładniejszy znaczek minionego roku. Wiemy, że wybór nie jest łatwy, ale liczymy na Wasz dobry gust.