Komunikat nt. Spotkania w Szczecinie

Czas pędzi jak szalony i wielkimi krokami zbliżamy się do terminu Spotkania Regionalnego w Szczecinie. Obiecaliśmy w związku z tym komunikat i oto garść istotnych informacji nt. spotkania jakie otrzymaliśmy od jego organizatorów.

Program spotkania:

9.45 – 10.00 – zbiórka w holu głównym dworca PKP Szczecin Główny

10.00 – 11.30 – zwiedzanie Bunkrów pod dworcem (największy w Polsce 5-piętrowy bunkier; do zwiedzania dostępne 3 piętra)

12.00 – 15.00 – zwiedzanie miasta z możliwością zakupu ZT istniejących

16.00 – 20.00 – spotkanie w lokalu

Organizatorzy dołożą wszelkich starań, by lokal gastronomiczny, w którym odbędzie się towarzyska część spotkania zlokalizowany był w ścisłym sąsiedztwie dworca kolejowego. Aby jednak precyzyjnie określić wielkość lokalu konieczne jest wcześniejsze rozeznanie się w ilości osób, które chcą uczestniczyć w spotkaniu. W imieniu organizatorów prosimy, by maksymalnie do 15 stycznia 2018 roku przesyłać zgłoszenia uczestnictwa w spotkaniu na adres danuta.s58@wp.pl, podając imiona i nazwiska zgłaszanych osób. W zależności od ilości zgłoszeń zostanie odpowiednio dobrany lokal. 

O dalszych szczegółach odnośnie spotkania będziemy Was informowali w kolejnych komunikatach. Już dziś zachęcamy do przejrzenia swoich kalendarzy i niezwłoczne zgłoszenia uczestwictwa. Im prędzej to zrobicie, tym więcej czasu będą mieli organizatorzy na dogranie wszelkich spraw.