ZAZNACZENIÓWKI

Niniejszy news jest odpowiedzią na wiadomość, która pojawiła się dzisiaj na naszym profilu w serwisie Facebook i publikujemy ją także po to by poinformować o tym zdarzeniu tych zbieraczy Znaczków Turystycznych, którzy nie mają konta na FB.

Dzięki pomysłowości i zaangażowaniu polskich kolekcjonerów Znaczków Turystycznych, pojawiły się właśnie tzw. „zaznaczeniówki” czyli kartoniki wymiarami zbliżone do wizytówki. Ich przeznaczeniem jest pozostać w miejscu ciekawym turystycznie by wzbudzić zainteresowanie zarządcy obiektu ideą Znaczków Turystycznych. Na „zaznaczeniówkach” można więc z założenia wpisać prośbę o zainstalowanie ZT lub po prostu pozdrowienia, a nawet podziękowania. Główny przekaz zaznaczeniówki to: „Byliśmy tu... w poszukiwaniu Znaczka Turystycznego. Zaznacz się, a na pewno tu wrócimy”, pozostałe formy przekazu zależą już od inwencji turysty/kolekcjonera.

Zaznaczeniówki przekazano do centrali ZT w Złotym Stoku. Będą dodawane do korespondencji wysyłanej do kolekcjonerów, ale przewidziano także możliwość zamówienia zaznaczeniówek.