Piątek zaczniemy może nie od premiery, ale od informacji, która zapewne też Was zainteresuje, a związana jest ona z nową wersją graficzną znaczka poświęconego Wyrzyskiej Kolejce Powiatowej w Białośliwiu. 

Nową grafikę znaczka zdobi parowóz wąskotorowy LOWA, który w Białosliwiu został wyremontowany i przywrócony do działania. Oczywiście wraz ze znaczkiem zmieniła się także naklejka, na której również pokazano ww. parowóz.

Okazji do zdobycia tego krążka w najbliższym czasie będzie wiele. Trwają weekendowe jazdy kolejki, a już w pierwszych dniach lipca w Białośliwiu odbędzie się XI Zlot Miłośników Kolejek Wąskotorowych, podczas którego przewidziano mnóstwo atrakcji.

Standardowo nowa wersja znaczka dostępna jest w Białośliwiu. U nas do wyczerpania nakładu dostępna jest jedynie stara wersja. Zapraszamy zatem do odwiedzania Białosliwia i skorzystania z przejazdów Wyrzyską Kolejką Wąskotorową. To właśnie pieniądze uzyskane z takich przejazdów przyczyniają się do rozwoju kolejki i pozwalają na dalsze renowacje zabytkowych pojazdów.