Prawdę powiedziawszy dzisiejsza premiera miała mieć miejsce dopiero w poniedziałek, ale że i tak większość z Was wie już o tych znaczkach, dlatego publikujemy ich wizerunki dzisiaj, abyście mogli lepiej zaplanować turystyczne wypady w przyszłym tygodniu i mieli się czym cieszyć w nadchodzący weekend. 

Tymczasem proponujemy Wam wyprawę znaczkowym szlakiem do Istebnej, gdzie warto zwiedzić następujące obiekty turystyczne:

KOŚCIÓŁ MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ NA STECÓWCE W ISTEBNEJ  No. 1027

IZBA PAMIĘCI JERZEGO KUKUCZKI W ISTEBNEJ  No. 1028

KOŚCIÓŁ PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO NA KUBALONCE W ISTEBNEJ  No. 1038

To już kolejne w tym roku znaczki w tym niezwykle interesującym regionie. Zapewne wielu z Was już odwiedziło te miejsca, ale jesteśmy pewni, że spora grupa wróci tu raz jeszcze, bo sami widzicie, że jest po co i jeszcze tyle turystycznych atrakcji czeka na odkrycie. 

Widoczne powyżej znaczki właśnie zostały wysłane do miejsca przeznaczenia i jeśli nic nie stanie im na drodze to najpewniej w okolicach środy przyszłego tygodnia powinny być dostępne w sprzedaży. Wy natomiast ze spokojem planujcie swoje wycieczki, a jeśli już odwiedzicie Istebną, to koniecznie podzielcie się wrażeniami i przygotujcie relację z tego wypadu. Chętnie opublikujemy ją w naszych mediach społecznościowych, aby także inni turyści nabrali chęci na zwiedzanie kolejnych znaczkowych miejsc.