NAJŁADNIEJSZY ZNACZEK TURYSTYCZNY 2016 ROKU - WYNIKI GŁOSOWANIA

Dokładnie 15 lutego o północy zakończyła się druga tura głosowania na "Najładniejszy Znaczek Turystyczny 2016 roku". Zgodnie z tym co ustaliliśmy wcześniej na dzisiaj przewidzieliśmy ogłoszenie wyniku, żeby jeszcze bardziej umilić Wam nadchodzący weekend. 

Przewidzieliśmy też ewentualną dogrywkę, ale jak za chwilę zobaczycie, ta nie była potrzebna bo zwycięski znaczek dosyć znacznie pozostawił w tyle swoich dziewięciu rywali.

Przypomnimy tylko, że na "znaczek roku" głosowaliśmy w dwóch turach od 15 stycznia. Najpierw z grona 110 ZT wyłoniliśmy 10, na które oddano najwięcej głosów, natomiast z tych dziesięciu w kolejnej turze udało się wyłonić zwycięzcę. Udział w głosowaniu wzięli internauci posiadający przynajmniej jeden Znaczek Turystyczny, a w drugiej turze kolekcjonerzy znaczków, którzy posiadają przynajmniej jeden Znaczek Kolekcjonera.

Tegoroczny plebiscyt był trzecim jaki z naszej inicjatywy udało się zorganizować. Pamiętajmy jednak, że jest to tylko zabawa, do której jednak uczestnicy podchodzą niezwykle poważnie i każdy zgodnie ze swoim upodobaniem głosuje na swoim zdaniem najładniejszy ZT. Głosowanie jest swego rodzaju podziękowaniem kolekcjonerów za powstałe znaczki i ukłonem w kierunku tych znaczkowych miejsc turystycznych (ZMT), które poprzez atrakcyjną grafikę postanowiły dodatkowo zachęcić turystów do zdobywania swoich znaczków i odwiedzania promowanych w ten sposób miejsc.

Przedstawiamy Wam zatem zdobywcę tytułu "Najładniejszy Znaczek Turystyczny 2016 roku", którym w tym wydaniu jest:

MUZEUM MIASTA MYSŁOWICE - MYSŁOWICKI ZEGAR STREFOWY No. 607

znaczekroku2015final

Ale aby tradycji stało się zadość, poniżej publikujemy jeszcze wyniki II tury głosowania.

Nr znaczka 607 427 567 611 706 719 185 114 566 407
Ilość punktów 74 38 33 32 27 26 24 24 23 23

Zwycięskiemu Znaczkowemu Miejscu Turystycznemu, a więc Muzeum Miasta Mysłowice serdecznie gratulujemy zwycięstwa i uzyskania zaszczytnego tytułu "Najładniejszego Znaczka Turystycznego 2016 roku". Turystów natomiast zapraszamy do odwiedzania Mysłowic i wizyty w tutejszym muzeum i do bacznego obserwowania tegorocznych znaczkowych nowości, bo przecież za rok głosujemy ponownie.  Wszystkim głosującym serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i poważne podejście do tematu. Zapraszamy do kolejnego głosowania już za rok.

Zespół Znaczków Turystycznych