W związku z zaistniałą sytuacją coraz więcej osób przyłącza się do akcji „Zostań w domu“, którą z serca wspieramy. Ale kiedy w domu zostaje kolekcjoner Znaczków Turystycznych, albo cała kolekcjonerska rodzinka, to wtedy jest wreszcie czas na przeglądnięcie zdjęć ze swoich wojaży, zrobienie listy brakujących znaczków i opracowanie dowodów pobytu. Coraz częściej w ostatnich dniach wysyłacie do nas zamówienia, znaczków, których nie udało się Wam zdobyć. Cieszymy się z tego przede wszystkim dlatego, że wspominanie wycieczek i podróży odrywa Was chociaż na chwilę od myślenia o koronowirusie.


Oczywiście w dalszym ciągu jesteśmy w stanie przyjmować zamówienia na brakujące znaczki, to jednak do odwołania zmuszeni jesteśmy wstrzymać ich wysyłkę. Podjęliśmy taką decyzję w trosce o bezpieczeństwo wszystkich, zarówno Was – turystów, jak i osób odpowiedzialnych za produkcję znaczków, transport, jak i ich doręczenie. Przesyłki zamówionych przez Was znaczków będą sobie spokojnie czekać na bardziej sprzyjające warunki, a wtedy je wyślemy. Mamy nadzieję, że dzięki ogólnej dyscyplinie szybko uda się zażegnać wszelkie zagrożenie i już niebawem będziemy mogli powrócić do normalnego funkcjonowania.

Tymczasem zachęcamy wszystkich, aby solidnie odpocząć, zebrać siły i realizować inne pasje, na które być może wcześniej nie mieliście czasu. Życzymy wszystkim dobrego zdrowia, optymizmu i radości!