W ciągu roku wiele razy dostajemy zapytania w sprawie produktów, które posiadamy w sprzedaży. Większość z nich opisaliśmy w dziale "Sklepik ZT", ale przyznajemy, że mamy też inne przedmioty, które posiadamy w ofercie np. sezonowo lub w małych ilościach, albo na jeszcze innych zasadach. 

Spisaliśmy to wszystko, wyceniliśmy i pokazujemy, w ramach wiosennego wietrzenia magazynu. Usiądźcie zatem wygodnie i przeglądajcie to co dla Was przygotowaliśmy - może znajdziecie coś dla siebie.

Na początek proponujemy kliknięcie w poniższy obrazek. Link przeniesie nas do galerii, w której zamieściliśmy zdjęcia wszystkich wspomnianych przedmiotów. A kiedy już zapoznacie się z całym asortymentem, wszystkie szczegóły i ceny znajdziecie w dalszej części tego artykułu.

Akcesoria

Lista asortymentu:

Znaczki komercyjne - 10 zł/szt.  >> wykaz dostępnych wzorów

Naklejki z flagami państw biorących udział w grze kolekcjonerskiej - 15 zł/arkusz

(zestaw 16 naklejek - 1 arkusz A4)

Naklejki okrągłe ze znaczków - 0,50 zł/szt.  (w zamówieniu prosimy podać numer konkretnej naklejki)

(W ramach nieniejszej oferty w sprzedaży posiadamy ok. 50 różnych naklejek. W związku z powyższym ewentualne zapotrzebowanie prosimy składać w zamówieniu, jednak zastrzegamy, że zrealizowane zostanie tylko to co mamy na stanie. )

Mata na znaczki - 75 zł

(Na macie mieści się 110 ZT.Wymiary maty to: wys. 90 cm, szer. 70 cm. ) 

Ponadto przypominamy, że w stałej ofercie posiadamy dzienniki kolekcjonera, naszywki, breloki, kalendarze oraz kompasy. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w dziale "Sklepik ZT".

Zamówienia na poszczególne rzeczy (z wyjątkiem pieczątek), składamy drogą elektroniczną wysyłając e-mail naadres info@znaczki-turystyczne.pl. Prosimy o szczegółowe rozpisania wszystkich zamawianych pozycji.

W przypadku składania zamówienia złożonego z kilku przedmiotów, koszty wysyłki liczone będą indywidualnie.