RELACJA ZE SPOTKANIA OGÓLNOPOLSKIEGO W MIĘDZYBRODZIU ŻYWIECKIM

VI Spotkanie Kolekcjonerów ZTWiemy, że z niecierpliwością czekaliście na ten moment, w którym na łamach strony internetowej podsumujemy tegoroczne Ogólnopolskie Spotkanie Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych.

Pisanie artykułów ma jednak to do siebie, że nie zawsze powstają one od ręki, tym bardziej, gdy równocześnie trzeba zrobić kilka innych materiałów. Na szczęście wena twórcza się pojawiła i oto dziś w Wasze ręce możemy oddać podsumowanie minionego spotkania kolekcjonerów.

Staraliśmy się, by było ono inne niż zwykle, ale sami wiecie, że nie zawsze da się to zrobić. Mamy jednak nadzieję, że relacja Was zainteresuje, a kolekcjonerom, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w spotkaniu da jasny obraz tego, co podczas tych dni działo się w Międzybrodziu Żywieckim. A jeśli ktoś zechce wrócić pamięcią do tych chwil to gorąco zachęcamy do przeglądania galerii zdjęć ze spotkania, w której wśród licznych fotek jest kilka takich, na widok których niejedna osoba się uśmiechnie

Zapraszamy zatem do czytania i powoli myślcie o spotkaniach regionalnych w 2018 roku. Czasu coraz mniej, a terminy warto zaklepać z wyprzedzeniem.

Relacja z VI Spotkania Kolekcjonerów w Międzybrodziu Żywieckim >>