Tarnowskie GóryWygląda na to, że to już dziewiąta i dziesiąta znaczkowa premiera w tym miesiącu i mamy nadzieję, że i tym razem ucieszycie się ze znaczków, które właśnie chcemy Wam zaprezentować.

Tym razem dwa nowe znaczniki pojawią się na mapie Polski w miejscowości Tarnowskie Góry, gdzie znaczki turystyczne wszystkim turystom wskażą następujące obiekty, które warto odwiedzić:

MUZEUM W TARNOWSKICH GÓRACH No. 785

KOŚCIÓŁ  ZBAWICIELA W TARNOWSKICH GÓRACH  No. 786

Prezentowane dzisiaj znaczki do sprzedaży trafią od 19 marca. Już dzisiaj natomiast zapraszamy do zapoznania się z charakterystyką prezentowanych na znaczkach obiektów i do zaplanowania swojej wizyty w Tarnowskich Górach. Godnych odwiedzenia miejsc w pobliżu jest zresztą więcej, ale to już zobaczycie spoglądając na naszą mapę znaczkowych miejsc turystycznych, której wielu z Was używa jako turystycznego przewodnika.

Nie zapomnijcie też o zdjęciach z wycieczki. Cały czas czekamy na Wasze relacje i wpisy na podstronach konkretnych znaczków. Jest to świetna reklama znaczkowej idei, miejsc wartych odwiedzienia, ale też inspiracja dla turystów, którzy dopiero co zastanawiają się nad kierunkiem turystycznych wypraw.