Wielkimi krokami zbliża się Ogólnopolskie Spotkanie Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych, które w tym roku odbędzie się w stolicy woj. małopolskiego.

My już nie możemy doczekać się tego spotkania i mamy nadzieję, że Wy również na to czekacie. Miło nam będzie zobaczyć Was wszystkich po tak długim czasie i spędzić wspólnie czas na rozmowach i zwiedzaniu.

Dla uczestników spotkania przygotowaliśmy krótki mailing z istotnymi informacjami dotyczącymi spotkania i wczoraj rozesłaliśmy go na Wasze skrzynki e-mail. Zerknijcie zatem do poczty, odnajdźcie wiadomość i zapoznajcie się z jej treścią. Jeśli natomiast nic nie dostaliście, koniecznie sprawdźcie folder spam, a ostatecznie dajcie nam znać, to wyślemy wiadomość raz jeszcze.

Nie zapomnijcie zabrać do Krakowa swoich dzienników kolekcjonera a przede wszystkim turystycznych pieczęci, które jak zawsze się przydadzą. Również dobre nastawienie i wyśmienite humory mile widziane. O całą resztę postaramy się zadbać.

Tymczasem dopinamy wszystkie sprawy na ostatni guzik, włączamy odliczanie i widzimy się za nieco ponad tydzień w Krakowie.