MAPA ZNACZKÓW TURYSTYCZNYCH W POLSCE

Od momentu poczęcia do narodzin upłynął długi i pracowity okres kilku miesięcy. Potem bóle porodowe, które raz się wzmagały, raz przestawały. Aż w końcu wczoraj w przedpołudniowych godzinach przyszła szczęśliwie na świat. Pojechałem po nią specjalnie do Wrocławia, tam gdzie się urodziła i przywiozłem samochodem do domu. Jest już na świecie, piękna, urzekająca, sprawia radość, kiedy tylko wezmę ją do ręki... Wypieszczona, kochana, owoc miłości, pasji i samozaparcia, po prostu – MAPA!!!

Z wielką dumą i radością informujemy, że mamy mapę Znaczków Turystycznych w Polsce, pierwszą z prawdziwego zdarzenia. Powstała dzięki pomocy wielu ludzi, ma po prostu wielu ojców i wiele matek... Zawiera spis wszystkich Znaczków Turystycznych powstałych do dnia 20 maja 2013 roku, wyjaśnienie całej idei kolekcjonerskiej oraz dokładną mapę występowania ZT w całej Polsce. Mieliśmy odwagę ją wydać dzięki znacznemu wsparciu wydawnictwa PLAN z Wrocławia, szczególnie Panu Grzegorzowi i Pani Annie, dzięki Ani, która wygrała konkurs na fotografię okładki, dzięki Pani Annie, która opracowała grafikę i była wyjątkowo cierpliwa, dzięki korektorom Agacie, Hubertowi i Marcie. Wszystkim serdecznie dziękujemy! Staraliśmy się, aby mapa była dostępna dla kieszeni kolekcjonera – kosztuje 8 zł, będzie sprzedawana w centrali, gdzie można ją zamawiać pisząc na adres info@znaczki-turystyczne.pl lub w Znaczkowych Miejscach Turystycznych, gdzie powędruje około 500 sztuk mapy. Koszt przesyłki to 2 zł listem zwyczajnym, do 2 szt. mapy albo poleconym od 1 do 7 sztuk, według tabelki (przy okazji zamawiania mapy można zamówić brakujący ZT).

Ilość map w przesyłce Rodzaj przesyłki
List zwykły List polecony
do 2 2 zł
 
1 do 7   4 zł
8 do 20   7 zł
pow 20 Wycena indywidualna

Mapa została wydrukowana w ilości 1000 szt., ufamy, że spotka się z Waszym życzliwym przyjęciem. Zawsze jednak jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie, tylko po to, aby w przyszłym roku była jeszcze doskonalsza i piękniejsza.

Z turystycznym pozdrowieniem Zespół Znaczków Turystycznych