ZT KościerzynaWczoraj obiecaliśmy atrakcyjny poniedziałek i aby nie być gołosłownym czas wcielić nasze słowa w czyn. Rzecz jasna pisząc o atrakcjach mieliśmy na myśli kolejną znaczkową premierę, ale tym razem potrójną i przez to właśnie bardzo atrakcyjną. Pomijamy już fakt, że to kolejne w ostatnim czasie znaczki z województwa pomorskiego, znak, że także tutaj znaczkowa idea znalazła zrozumienie.

Tym razem chcielibyśmy Was zaprosić do Kościerzyny, gdzie wśród wielu atrakcji na uwagę zasługuje Muzeum Ziemi Kościerskiej ze swoimi oddziałami. Na pewno każdy turysta znajdzie tutaj coś dla siebie, dlatego polecamy zwiedzanie tego miasteczka i placówek muzealnych właśnie teraz, kiedy zaczynacie planować wakacyjne wycieczki. 

Przedstawione powyżej znaczki w sprzedaży dostępne będą od 20 czerwca.  

MUZEUM ZIEMI KOŚCIERSKIEJ W KOŚCIERZYNIE  No. 712

MUZEUM AKORDEONU W KOŚCIERZYNIE  No. 713

MUZEUM KOLEJNICTWA W KOŚCIERZYNIE  No. 714

A jeśli już dotrzecie do Kościerzyny, to bardzo Was prosimy byście oprócz relacji z odwiedzonych miejsc podsyłali nam także fotografie ukazujące te obiekty, ich wnętrza i eksponaty. Na pewno wzbogacą one znaczkową galerię i pozwolą innym turystom zapoznać się wstępnie z danym miejscem.