Od prawie miesiąca znane jest miejsce tegorocznego Ogólnopolskiego Spotkania Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych i zgodnie z wcześniejszymi obietnicami dzisiaj przedstawiamy szczegółowy plan spotkania, wraz z bardzo dla Was istotnymi informacjami dotyczącymi zakwaterowania i pozostałych równie istotnych kosztów.

Tym razem wszyscy, którzy przyjadą na spotkanie będą nocować w trzech hotelach, zlokalizowanych na terenie miasta. Od razu informujemy, że nie ma się co martwić, bo nie są to obiekty bardzo oddalone od siebie. Niestety na terenie miasta i gminy nie ma tak dużego hotelu, który na dodatek spełniałby nasze oczekiwania finansowe i byłby w stanie przyjąć na nocleg taką liczbę osób.

Mamy do dyspozycji następujące lokalizacje:

1. Hotel Kopernik, ul. Tysiąclecia 6 (GPS: 52.316156, 16.127815) wraz z bursą.

(nocleg - 55 zł, śniadanie - 15 zł, obiad - 15 zł, kolacja - 15 zł, uroczysta kolacja w sobotę - 20 zł)

W tym hotelu, będziemy mieli nasze spotkania (także te wieczorne).

Aby starczyło miejsc dla wszystkich chętnych, korzystamy również z bursy, która jest przy hotelu Kopernik. Niestety niektóre z pokoi w bursie mają wspólną łazienkę. Wiemy, że wielu turystom to specjalnie nie przeszkadza, ale nie zaszkodzi o tym wspomnieć.

Ze względów technicznych i organizacyjnych, nie jesteśmy w stanie różnicować cen za pokoje z łazienkami i pokoje bez łazienek, dlatego wprowadzamy dwie zasady rezerwowania miejsc:

– czas zgłoszenia

– każdorazowo, osoba odpowiedzialna za tę kwestię, będzie telefonicznie z Wami rozmawiać, bo w grę będzie wchodzić to jak duży pokój będziecie chcieli zająć (czyli czy będzie to pokój dwuosobowy, trzyosobowy, czy bardziej rodzinny czteroosobowy)

Między innymi z tego właśnie powodu bardzo Was wszystkich prosimy o wyrozumiałość. Chcemy, żeby jak najwięcej z Was mogło przyjechać do Nowego Tomyśla, na nasze coroczne znaczkowe święto.

2. Hotel Iral, ul. Kościuszki 47 (GPS: 52.320862, 16.145478) - oddalony od hotelu Kopernik o ok. 1400 metrów)

(nocleg - 55 zł, śniadanie - 15 zł, kolacja - 15 zł)

W tym hotelu uczestnicy będą jedli jedynie śniadanie i kolacje (pod warunkiem, że tu zostaną wykupione – obiad w hotelu Kopernik).

3. Hotelik u Jagusi, ul. Powstańców Wielkopolskich 1A (GPS: 52.318998, 16.130777)

(nocleg - 45 zł, brak możliwości wykupienia posiłków)

Ta lokalizacja jest najtańsza, jednak na śniadanie trzeba będzie przejść do hotelu Kopernik (oddalonego o około 500 metrów).

4. Hotel Atrium, pl. F. Chopina 18 (GPS: 52.316783, 16.131908

(nocleg - 145 zł/dzień - pokój jednoosobowy, 180 zł/dzień - pokój dwuosobowy, 240 zł/dzień - pokój trzyosobowy, śniadane - 20 zł)

To propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wyższe standardy. Noclegi w tym hotelu będą załatwiane indywidualnie i żeby Wam pomóc, będzie w tym uczestniczyła jedna z osób odpowiedzialnych za organizacje imprezy. Koszt samego noclegu jest dla nas niższy o 15% od ceny standardowej. Osoby, które chciałby mieszkać w tym hotelu, mają również możliwość wykupienia w tym hotelu śniadań – 20 zł za osobę, lub przejść na śniadanie do hotelu Kopernik..

Cennik:

  • Śniadanie 15 zł
  • Obiad 15 zł
  • Kolacja 15 zł
  • Uroczysta kolacja w sobotę 20 zł
  • Kawa, herbata, woda - 5 zł/osoba (za cały pobyt na spotkaniu) Koszt ten jest obowiązkowy dla wszystkich uczestników spotkania

Pamiętajcie, że tradycyjnie czwartek jest dniem zjazdowym, piątek dniem wycieczkowym, sobota dniem obrad, a niedziela dniem wyjazdowym.

Ramowy rozkład VII Ogólnopolskiego Spotkania Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych 11-14.10.2018

Czwartek:

od godz. 16:00 zakwaterowanie pierwszych gości

godz. 19:00 kolacja

Piątek:

godz. 8:00 śniadanie 

godz. 10:00 - 12:00 - spacer po Nowym Tomyślu „Wiklinowym Szlakiem”, który zakończy się w Muzeum Chmielu i Wikliny. Przewodnikiem będzie były wieloletni burmistrz Nowego Tomyśla, Pan Henryk Helwing, za którego kadencji w tym mieście stworzone były pierwsze znaczki turystyczne 

godz. 12:15 - wyjazd autokarami (dwa autokary po 50 miejsc). Trasa: Nowy Tomyśl - Opalenica – Trzcianka

godz. 14:00 - obiad w Trzciance, oraz niespodzianka od starostwa nowotomyskiego

godz. 15:30 - wyjazd autokarami na dalsze zwiedzanie. Trasa: Trzcianka – Brody – Zębowo - Wąsowo. W Zębowie, oprócz znaczkowego miejsca, będziemy mieli okazję zobaczyć ważne historycznie dla tego terenu miejsce, związane z Cesarzem Napoleonem

godz. 20:00 kolacja

godz. 20:30 - spotkanie towarzyskie (Hotel Kopernik)

Sobota:

godz. 8:00 śniadanie

godz. 10:00 - uroczyste otwarcie spotkania, oraz wystąpienia zaproszonych gości

godz. 14:00 - obiad

godz. 15:00 - czas wolny dla kolekcjonerów, który można wykorzystać na indywidualne zwiedzanie

godz. 19:00 uroczysta kolacja i wieczorne znaczkomaniaków rozmowy

W sobotę przewidziana jest również wspólna fotka, w czasie zależnym od warunków pogodowych i oświetleniowych.

Niedziela:

godz. 9:00 śniadanie

godz. 10:00 pożegnanie i odjazd do domów

Uwaga: Zarówno program jak i godziny poszczególnych elementów spotkania są orientacyjne i mogą ulec nieznacznym zmianom.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać najpóźniej do dnia 20 września 2018 r. na adres spotkanie@znaczki-turystyczne.pl wypełniając formularz, który jest do pobrania >> TUTAJ (w temacie e-maila prosimy wpisać „Zgłoszenie-spotkanie”).

Z uwagi na wstępne opłaty za pobyt oraz zobowiązanie zgłoszenia prosimy o przemyślane decyzje i wpłacenie zaliczki (100 zł /os. - a nie dowolnie przez siebie wyliczoną kwotę) na konto, które zostanie podane po otrzymaniu przez nas wypełnionego formularza /nie jest to konto firmowe !!!/. Wpłata jest zobowiązaniem udziału i zostanie odliczona od łącznej opłaty... Wszelkie pytania prosimy kierować na adres spotkanie@znaczki-turystyczne.pl lub dzwoniąc pod numer tel. 511 739 799

Formularz zgłoszeniowy Mapka
pdf pdf

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich i już nie możemy się doczekać tego spotkania. Szczególnie zapraszamy osoby, które jeszcze nie miały okazji poznać niepowtarzalnego klimatu naszych spotkań. Będą niespodzianki, będzie jak zwykle wspaniała atmosfera i uśmiechnięte twarze. Rezerwujcie zatem terminy i przysyłajcie zgłoszenia. Nie czekajcie z tym na ostatnią chwilę, a bardzo ułatwicie nam pracę.

Zespół Znaczków Turystycznych