Zapewne myśleliście, że już nic więcej w tym tygodniu dla Was nie przygotowaliśmy, a my tymczasem mieliśmy jeszcze jedną niespodziankę, o której słów kilka poniżej.

Tym razem przygotowaliśmy dla Was kilka znaczków, które z pewnością pozwolą lepiej poznać historię Twierdzy Modlin i niektórych obiektów znajdujących się na tym terenie. Ale nie o samych obiektach będzie to opowieść, ale i o niezwykłej Baśce, z której historią również proponujemy się zapoznać. 

Opisy wszystkich przedstawionych na znaczkach miejsc/obiektów znajdziecie na podstronach znaczków, do których traficie bezpośrednio z naszego katalogu znaczkowych miejsc turystycznych lub poprzez kliknięcie poniższych linków, które dla ułatwienia wklejamy zawsze przy okazji znaczkowej premiery.  

MUZEUM KAMPANII WRZEŚNIOWEJ I TWIERDZY MODLIN  No. 1045

SPICHLERZ W TWIERDZY MODLIN  No. 1046

KASYNO OFICERSKIE W MODLINIE  No. 1047

POMNIK BAŚKI MURMAŃSKIEJ W MODLINIE  No. 1048

Jeśli zaś chodzi o zwiedzanie Twierdzy Modlin oraz Muzeum Kampanii Wrześniowej, to koniecznie przed wizytą szukajcie informacji na stronach obiektów i przez nie kontaktujcie się z zarządcą, w celu poznania szczegółów zwiedzania. My możemy jedynie potwierdzić, że znaczki już dotarły do celu i zapewne czekają na swoich zdobywców.

Nie zapomnijcie przy okazji zwiedzania tego rozległego obszaru o zebraniu materiałów do ewentualnej relacji, admin już na nie czeka i chętnie opublikuje je w naszych mediach społecznościowych. Pozostaje   zatem życzyć wszystkim udanego zwiedzania i mamy nadzieję, że podobnie jak my, cieszycie się z kolejnych znaczków w naszym kraju.