Wakacje zbliżają się wielkimi krokami i tradycyjnie chcemy Wam urozmaicić zwiedzanie Polski zapraszając do odwiedzania różnych zakątków kraju. Dzisiaj wraz z premierą dwóch nowych znaczków chcemy Was zaprosić do zwiedzania Pyrzyc znajdujących się w północno-zachodniej Polsce.

A że w województwie zachodniopomorskim w ostatnim czasie powstało aż 11 znaczków, z pewnością będziecie w stanie zwiedzanie Pyrzyc połączyć z poznawaniem innych znaczkowych obiektów. 

Tymczasem przypatrzcie się najnowszym krążkom i zapoznajcie się z poniższymi opisami prezentowanych miejsc.  

OBWAROWANIA MIEJSKIE W PYRZYCACH No. 1078

KOŚCIÓŁ FARNY - PARAFIA ŚW. OTTONA W PYRZYCACH No. 1079

Jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni zwiedzając Pyrzyce, a zdobyte w tym czasie znaczki w przyszłości przypomną Wam chwile spędzone w tym mieście. Kto wie, może do wakacji w tej części kraju powstaną inne znaczki, w końcu turystycznych atrakcji jest tu wiele i znajdzie się miejsce jeszcze na niejeden znaczek. 

Tymczasem zapraszamy do Pyrzyc, znaczki już tam na Was czekają. A gdy już dotrzecie na miejsce to pamiętajcie o nas i o relacji z wycieczki. Chętnie ją przeczytamy i opublikujemy, aby zachęcić do zwiedzania także innych turystów.