Tym razem to nie premiera, a jedynie krótka informacja o tym, że niedostępny w ostatnim czasie znaczek z Parku Kulturowego Wietrzychowice wraca do sprzedaży i to w odświeżonym wyglądzie.

Przypominamy, że nowa wersja znaczka dostępna jest tylko w znaczkowym miejscu turystycznym i jest to już regułą od pewnego czasu. W centrali do wyczerpania zapasów dostępna będzie wyłącznie stara wersja. 

Powrót znaczka do sprzedaży to także Wasza zasługa, turystów i kolekcjonerów, którzy odwiedzali to miejsce i dopytywali się o możliwość nabycia znaczka. To także zasługa tych z Was, którzy nie bali się zostawić komentarza na podstronie tego znaczka i zaznaczyć jego niedostępności. Bez tego typu sygnałów nie jesteśmy w stanie dowiedzieć się, że w danym miejscu zabrakło znaczków lub dzieje się coś innego, a i zarządcy obiektów turystycznych często nie zdają sobie sprawy z tego jak bardzo pożądaną pamiątką są właśnie znaczki turystyczne

Raz jeszcze wszystkich bez wyjątku zachęcamy do pisania komentarzy na podstronach zdobytych znaczków. Nie odkładajcie tego na później i szczególnie róbcie to w przypadkach, gdy znaczki są niedostępne lub są z tym jakieś problemy. A jeśli jeszcze nie byliście w Wietrzychowicach to właśnie teraz jest ku temu dobra okazja, np. odwiedzając Skansen w Mrówkach lub najnowsze znaczkowe atrakcje Konina.