ZOTo już niemal tradycja, że od poniedziałku do środy co tydzień publikujemy kolejne znaczkowe nowości. Tym razem wybiegamy z premierą dwa miesiące do przodu i chcemy Wam pokazać znaczek okolicznościowy, który do obiegu trafi w połowie maja. 

Jak zapewne już zauważyliście znaczek wydano z okazji XXI Wrocławskiej Krajowej Wystawy Kolekcjonerskiej. Uroczyste otwarcie wystawy nastąpi 16 maja o godzinie 12:00. Wystawę można będzie zwiedzać również 17 maja w godz. od 9:00 do 18:00 oraz 18 maja od godz. 9:00 do 23:00. Znaczek poza wystawą dostępny będzie w każdą następną niedzielę w punkcie sprzedaży, który podaliśmy na podstronie znaczka.

ZO - XXI WROCŁAWSKA KRAJOWA WYSTAWA KOLEKCJONERSKA  

Znaczek okolicznościowy wydany przez Stowarzyszenie Kolekcjonerów we Wrocławiu, które organizuje XXI Wrocławską Krajową Wystawę Kolekcjonerską Wrocław 2019 „ Sztuka z muzyką w tle”. Jest to wystawa nie konkursowa, której celem jest promowanie ruchu kolekcjonerskiego oraz ukazanie dotychczasowego dorobku członków Stowarzyszenia Kolekcjonerów we Wrocławiu. Tegoroczna wystawa ma upamiętnić dwa wydarzenia; 125 rocznicę odsłonięcia obrazu Panoramy Racławickiej oraz dwusetną rocznicę urodzin Stanisława Moniuszki. Wystawa odbędzie się w dniach od 16 maja do 18 maja 2019 roku we Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego (sala 210), mieszczącym się we Wrocławiu przy pl. Dominikańskim 6. Wystawa tradycyjnie bierze udział we Wrocławskiej Nocy Muzeów.