Do trzech razy sztuka, jak to napisał jeden z turystów pod naszą wczorajszą premierą. Dziś środa i trzecia premiera tygodnia, a więc zaczynamy...

Tym razem chcemy Was zaprosić do Oświęcimia. W mieście tym bowiem, oprócz znanych wszystkim turystycznych celów, znaleźć można też takie, o których być może dotąd nie słyszeliście. Zerknijcie zatem na naszą propozycję obiektów, które warto odwiedzić podczas wizyty w Oświęcimiu. Jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni, zwiedzając te miejsca, a radość na pewno spotęgują prezentowane znaczki, które zdobędziecie przy okazji.

O widocznych na znaczkach obiektach turystycznych przeczytacie, klikając w powyższe linki. Tam też oprócz samych opisów znajdziecie odnośniki do stron poświęconych danym miejscom i inne dane pomocne w planowaniu zwiedzania.

KOMPLEKS SALEZJAŃSKI W OŚWIĘCIMIU No. 1263

MUZEUM ZAMEK W OŚWIĘCIMIU No. 1264

Prezentowane dziś znaczki są już na miejscu i od dzisiaj powinny być dostępne w sprzedaży. Zwróćcie jednak uwagę, że krążki zdobędziecie w dwóch różnych miejscach. Na podstronie znaczków tradycyjnie podaliśmy adresy tych miejsc, ale także dokładniejszą instrukcję jak trafić do celu.

Zarezerwujcie sobie czas na zwiedzanie obu obiektów. A kiedy już będziecie po zwiedzaniu, nie zapomnijcie o dokonaniu wpisów na podstronach prezentowanych znaczków i koniecznie prześlijcie nam choćby krótką relację z tej wycieczki. Zapraszamy do zwiedzania.