Mamy dla Was kolejne znaczkowe nowości i tym razem za pośrednictwem najnowszych znaczków, chcemy raz jeszcze zaprosić Was do zwiedzania Sandomierza. Na pewno będąc w tym mieście mieliście okazję poznać wiele turystycznych atrakcji, ale czy wszystkie? 

Przedstawiamy trzy najnowsze znaczki turystyczne i miejsca, którym zwiedzając Sandomierz warto poświęcić nieco więcej uwagi. A są to:

BAZYLIKA KATEDRALNA NARODZENIA NMP W SANDOMIERZU  No. 1063

STUDNIA NA RYNKU W SANDOMIERZU  No. 1064

FURTA DOMINIKAŃSKA "UCHO IGIELNE" W SANDOMIERZU  No. 1065

Macie zatem kolejne trzy powody do odwiedzenia Sandomierza, a jeśli jeszcze nie mieliście okazji zwiedzać tego miasta, to tym bardziej nie ma co zwlekać. Łącznie czeka tu na Was 9 znaczków i cała masa turystycznych niespodzianek.

Prezentowane dzisiaj znaczki oczywiście zdobędziecie będąc w Sandomierzu, a miejsce ich sprzedaży znajdziecie na stoisku z pamiątkami na Małym Rynku, dosłownie kilkadziesiąt kroków od Sandomierskiego ratusza. Znaczki do sprzedaży trafią z początkiem maja, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyście już teraz dodali Sandomierz do swoich turystycznych planów. O pojawieniu się znaczków poinformujemy w osobnym komunikacie.

Zapraszamy w związku z tym do Sandomierza i koniecznie pochwalcie się tą wycieczką oraz przywiezionymi znaczkami.