VII OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE KOLEKCJONERÓW ZT

Wakacje nadciągają z prędkością światła i w związku z tym czas najwyższy na pierwszy komunikat dotyczący Ogólnopolskiego Spotkania Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych. I choć wielu znaczkomaniaków już od dawna spekulowało nad miejscem spotkania, to my postanowiliśmy oficjalnie potwierdzić tę informację dopiero w chwili ustalenia wszystkich najważniejszych kwestii

Tak więc po raz siódmy, w gronie znaczkomaniaków, spotykamy się w ramach OSKZT w dniach od 11 do 14 października, a miejscem naszego spotkania będzie Nowy Tomyśl.

O wszelkich szczegółach związanych z zapisami, cenami, noclegami i wszystkimi innymi sprawami organizacyjnymi napiszemy niebawem. Dziś chcieliśmy tylko przedstawić ogólne informacje o miejscu spotkania oraz o terminie, tak by każdy z odpowiednim wyprzedzeniem mógł sobie zarezerwować wolny czas i odpowiednio zaplanować wakacje :-)

Tegoroczne spotkanie będzie nieco inne od dotychczasowych, ale jesteśmy przekonani, że będzie ono równie atrakcyjne jak w latach ubiegłych. Tradycyjnie rozpocznie się już w czwartek i potrwa aż do niedzieli, przy czym zawsze to podkreślamy, że zarówno czwartek jak i niedziela są w gruncie rzeczy dniami przyjazdu i odjazdu uczestników. Nie oznacza to jednak, że nie można przybyć na miejsce w piątek wieczorem lub nawet w sobotę. Wszystko zależy od możliwości poszczególnych uczestników i od chęci, a nam będzie bardzo miło Was widzieć, bez względu na to ile czasu poświęcicie na spotkanie.

Już teraz zachęcamy do planowania swojego udziału w spotkaniu oraz do śledzenia wszelkich spotkaniowych nowości, jakie będę się pojawiały na naszej stronie. Potrzebujemy jeszcze odrobinę czasu na przygotowanie wszystkich informacji, ale z początkiem lipca na pewno o wszystkim Was poinformujemy.