636Prawie połowa wakacji - 20 lipca, okrągła data i jeszcze bardziej okrągły znaczek, nie mówiąc już w ogóle o okrągłości jaką stanowi osiągnięta właśnie ilość znaczków w Polsce czyli...

I tak oto z siedemsetnym znaczkiem ponownie przenosimy się na Dolny Śląsk, gdzie do gry kolekcjonerskiej dołączył jeden z dawno oczekiwanych obiektów turystycznych, a mianowicie:

SCHRONISKO GÓRSKIE NAD ŁOMNICZKĄ  No. 636

... gdzie w sprzedaży prezentowany właśnie znaczek powinien pojawić się około 26 lipca.

I na tym w zasadzie dzisiaj moglibyśmy zakończyć, ale taka nas rozpiera radość, że najchętniej napisalibyśmy, że to dopiero półmetek, a może i początek. Możnaby powspominać rozmowy nielicznych co prawda kolekcjonerów sprzed lat, którzy mimo iż wierzyli w sukces znaczków, to jednak częściowo powątpiewali w powodzenie tego projektu. A tymczasem się udało, znaczki się pojawiają, znaczkowych turystów przybywa, a co najważniejsze czujemy, że spełniliśmy przez to część swoich marzeń, którymi było m.in. rozruszanie turystów, pokazanie im nowych i ciekawych miejsc i stworzenie wielkiej znaczkowej rodziny. Udało się, ale wiemy, że za tym sukcesem stoi cała rzesza osób, które wspierały nas przez te wszystkie lata, klikały "Lubię to" na facebooku, opowiadały o znaczkach, przesyłały nam swoje relacje i zdjęcia z odwiedzonych miejsc znaczkowych, a także same robiły czy też próbowały robić znaczki. To wszystko Wasza zasługa i w tym miejsca serdecznie Wam dziękujemy. Bądźcie z nami w dalszym ciągu, a my już zabieramy się za kolejne projekty :-)