Ciekawych turystycznie miejsc w naszym kraju jest całe mnóstwo, ale nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że tuż za miedzą czekają na nas prawdziwe turystyczne perełki.

Dzisiaj za sprawą dwóch nowych znaczków chcemy Was zaprosić do zwiedzania Reska. Możecie to zrobić na kilka sposobów, a jednym z nich jest spływ kajakowy rzeką Regą, który z pewnością dostarczy wielu wrażeń. A po spływie trzeba jeszcze odwiedzić pozostałości Zamku Borków, ale jesteśmy przekonani, że godnych uwagi miejsc w Resku znajdziecie więcej. Wystarczy się rozejrzeć, by odkryć kolejne turystyczne perełki.

Tymczasem odsyłamy do encyklopedycznych opisów przedstawionych dzisiaj atrakcji.

SZLAK KAJAKOWY RZEKI REGI - RESKO No. 1086

ZAMEK BORKÓW W RESKU No. 1087

Więcej informacji na temat miejsc przedstawionych na znaczkach, jak również związanych z nimi legend, znajdziecie w audioprzewodniku do tych znaczków. Tymczasem zapraszamy do zaplanowania sobie terminu wizyty w Resku, a kto stawia na spontan, niechaj już teraz pakuje plecak i rusza do celu bowiem znaczki czekają. Pamiętajcie, aby dobrze udokumentować swoją wycieczkę, ponieważ już nie możemy się doczekać pierwszych relacji z Reska, które chętnie opublikujemy w naszych mediach społecznościowych.