Zbliża się przedostatni weekend tych wakacji, w związku z czym dzisiaj o nieco innej niż zwykle porze spieszymy z informacjami o kolejnych znaczkach turystycznych, które właśnie pojawiły się w obiegu. Tym razem zapraszamy Was na Podlasie do Krainy Otwartych Okiennic, gdzie oprócz niesamowitej architektury podziwiać możecie liczne osobliwości przyrodnicze. 

I znaczki pozwolą poznać właśnie takie miejsca, ale pamiętajcie, że warto mieć oczy szeroko otwarte i wypatrywać ciekawostek, których jest tu całe mnóstwo. A gdy już zwiedzicie Puchły, Soce i Trześciankę, zejdźcie ze szlaku i zobaczcie co w trawie piszczy. Może traficie na Dubelta, który pokazany został na trzecim ze znaczków, a może uda się wypatrzyć kilka innych równie ciekawych stworzeń.

Najnowsze znaczki to:

KRAINA OTWARTYCH OKIENNIC - PUCHŁY - SOCE - TRZEŚCIANKA  No. 1097

CERKIEW OPIEKI MATKI BOŻEJ W PUCHŁACH  No. 1098

DOLINA GÓRNEJ NARWI - OSTOJA PTAKÓW PTOP  No. 1099

 

Prezentowane dzisiaj znaczki już możecie zdobywać w miejscu jakie podaliśmy na podstronie poświęconej powyższym znaczkom. Nie zapomnijcie po wizycie zostawić komentarza na naszej stronie, a równie mocno ucieszymy się ze zdjęć i relacji, które będziemy mogli zamieścić w naszych mediach społecznościowych. Planujcie więc wypady nad Narew i odkrywajcie piękno naszego kraju.