Niemal dwa miesiące temu ogłosiliśmy termin i miejsce tegorocznego Ogólnopolskiego Spotkania Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych. Dla wielu kolekcjonerów informacja ta była zaskoczeniem i traktowali ją jako żart, którym jednak nie była.

Dziś już właściwie zaczynamy odliczanie do spotkania, podobnie jak odliczamy dni, jakie zostały do ostatecznego terminu składania zgłoszeń uczestnictwa w spotkaniu. 

Przypominamy więc, że na formularze zgłoszeniowe czekamy do końca czerwca. Wszelkie informacje na temat spotkania znajdziecie na podstronie poświęconej temu wydarzeniu (tutaj >>). 

Jesteśmy przekonani, że większość zainteresowanych osób już dokonała formalności. Jeśli ktoś jeszcze się waha, ma jakieś wątpliwości, czeka na wniosek urlopowy lub prognozy pogody, to ma czas do 30 czerwca, bo wtedy zostanie zamknięta lista uczestników i rozpoczną się przygotowania do spotkania. Nie czekajcie więc na ostatnią chwilę, wolnych miejsc nie zostało już wiele, więc kto pierwszy...

A jeśli macie jeszcze jakieś pytania w sprawie spotkania, to standardowo piszcie na info@znaczki-turystyczne.pl, a na wszystkie z nich odpowiemy.