Niemal u schyłku wakacji mamy dla Was jeszcze jedną nowość w postaci zmienionego wizerunku znaczka. Tym razem nowej grafiki doczekał się znaczek z Muzeum Archeologicznego w Biskupinie.

Dzisiejszy komunikat ma jednak nie tylko za zadanie pokazać Wam nową wersję znaczka, ale przede wszystkim zachęcić do wizyty w Biskupinie. Wakacje nadal trwają, więc warto spożytkować ten czas na odwiedziny biskupińskich obiektów muzealnych. A jeśli ktoś jest rządny dodatkowych wrażeń, to już niebawem, bo za około miesiąc, właśnie w Biskupinie odbędzie się 28. edycja Festynu Archeologicznego, w ramach którego przewidziano dodatkowe atrakcje dla zwiedzających (link >>). 

Nowa wersja znaczka standardowo dostępna będzie w muzeum zapewne już za kilka dni, jak wyczerpaniu ulegnie dotychczasowy nakład. U nas do wyczerpania nakładu dostępna jest jedynie stara wersja.

Zrewidujcie zatem swoje turystyczne plany i zaplanujcie wizytę w Biskupinie, a na pewno nie pożałujecie. A może przy okazji odwiedzicie inne znaczkowe obiekty w okolicy?