Po poniedziałkowej premierze zrobiła się mała luka numeryczna w spisie znaczków i jak zwykle do admina zaczęły napływać pytania z tym związane. Dziś tę lukę częściowo załatamy i wskażemy Wam kolejne miejsca, które warto odwiedzić.

Jeśli byliście kiedyś w Puławach i okolicach, to być może już znacie miejsca, które promuje się na najnowszych znaczkach. A jeśli ich nie znacie, to tym bardziej musicie poznać, zdobyć znaczki i zrobić sobie z nimi zdjęcie na Górze Trzech Krzyży i przy Pałacu.

A gdy już będziecie na miejscu, koniecznie odwiedzajcie Informację Turystyczną w Puławach, gdzie prezentowane dziś znaczki będą w sprzedaży od poniedziałku 27 lutego.

PIESZY SZLAK PUŁAWY - PARCHATKA IM. RYSZARDA BAŁABUCHA No. 1210

PAŁAC CZARTORYSKICH W PUŁAWACH No. 1216

Okazji do zdobycia tych oraz innych miejscowych znaczków nie zabraknie. Mamy informacje o planowanych w tym rejonie kraju wycieczkach, a jedna z nich będzie miała miejsce już w najbliższą niedzielę. Wtedy to można wybrać się na bezpłatny rajd pieszy żółtym szlakiem z Puław do Parchatki, dotrzeć na Górę Trzech Krzyży i oglądać malowniczy Małopolski Przełom Wisły, miasto Kazimierz Dolny i Puławy oraz ruiny zamku Firlejów w Bochotnicy. Szczegóły wydarzenia są podane na Facebooku: >> link. Chętnych oczywiście zachęcamy do udziału, a jeśli wolicie zwiedzać indywidualnie, to wybierzcie inny dogodny termin i ruszajcie ku przygodzie na znaczkowym szlaku.