NOWE FUNKCJE NA STRONIEmapy

Od pewnego czasu zamieszczamy na naszej stronie coraz więcej doniesień o nowych Znaczkach Turystycznych, ale nie tylko nad tym pracowaliśmy w ostatnim czasie. Dzięki zaangażowaniu wielu wielbicieli Znaczków Turystycznych, waszym sugestiom i pracy, przy wsparciu polskiej Centrali Znaczków Turystycznych, udało się uruchomić na naszej stronie dwie nowe funkcje.

Pierwszą nowością są mapy kolekcjonerów, gdzie każdy zalogowany na stronie użytkownik, o ile posiada na swoim koncie dodane Znaczki Turystyczne, może zobaczyć na mapie posiadane, brakujące lub wszystkie łącznie ZT. Wspomniane powyżej mapy można zobaczyć w lewym menu strony, zaraz pod panelem logowania, gdzie znajduje się zakładka „Mapa”. Kliknięcie w ten odnośnik spowoduje rozwinięcie się listy, w której do wyboru będziemy mieli trzy mapy.

Druga nowość to forum dyskusyjne. Do tej pory na stronie działała z różnym skutkiem Księga Gości, a dużym utrudnieniem, ale koniecznym jako antyspamowe zabezpieczenie, było wpisywanie literek przed opublikowaniem treści. Teraz zamiast Księgi Gości będzie funkcjonowało forum. Nie musimy chyba opisywać do czego służy to narzędzie, ważne jest natomiast to, że nasze forum mogą przeglądać wszyscy użytkownicy, jednak z powodów bezpieczeństwa strony możliwość uczestniczenia w dyskusjach mają tylko użytkownicy zalogowani, a więc posiadający swoje własne konto na stronie.

Zapraszamy do dyskusji na forum oraz do organizowania swoich znaczkowych kolekcji i przeglądania wspomnianych powyżej map. Zachęcamy także do rejestrowania się i logowania na naszej stronie, bo tylko dzięki temu będziecie mieli możliwość korzystania z dodatkowych funkcji dostępnych na stronie.