ElblągDzisiejsza premiera na pewno ucieszy wszystkich fanów turystyki w północnych częściach kraju. Mamy jednak nadzieję, że radość z powstania kolejnych znaczków będzie towarzyszyła wszystkim kolekcjonerom, także tym, którzy zamieszkują południowe krańce Polski. 

Niech więc prezentowane dzisiaj znaczki będą dla wszystkich pretekstem do obywania kolejnych krajoznawczych wycieczek do miejsc wyznaczonych przez znaczkki turystyczne. Tym razem do znaczkowego szlaku dołączyły następujące obiekty:

ELBLĄG - STARE MIASTO  No. 683

KANAŁ ELBLĄSKI - POMNIK HISTORII  No. 684

Prezentowane krążki w sprzedaży pojawią się od  24 maja, ale pamiętajcie, że zwykle w pierwszych dniach sprzedaży warto skontaktować się z miejscem sprzedaży i upewnić co do dostępności znaczków. Prosimy też, by w tym szczególnym przypadku zwrócić uwagę na miejsca sprzedaży, ponieważ po raz pierwszy w historii jeden z prezentowanych obiektów znajduje się w znacznej odległości od Elbląga, a miejsca sprzedaży w centrum miasta. Mimo wszystko gorąco wszystkich zachęcamy do odwiedzin zabytkowych miejsc i pochwalenia się tym faktem na łamach naszego profilu facebook.