II DOLNOŚLĄSKIE SPOTKANIE KOLEKCJONERÓW ZT

Już za kilka dni (2.04) będziemy na półmetku tegorocznych spotkań kolekcjonerów. Najbliższe spotkanie odbędzie się we Wrocławiu, gdzie "znaczkomaniacy" spotkają się w siedzibie Oddziału PTTK Wrocław Fabryczna. Tym razem spotkanie podzielone będzie na dwie części czyli oficjalną i nieoficjalną połączoną ze zwiedzaniem Wrocławia (udział dobrowolny). O szczegółach nieco obszerniej piszemy w rozwinięciu postu, a już dzisiaj zachęcamy do udziału w tym spotkaniu.

Wroclaw2016Info

Program spotkania rozpoczyna część nieoficjalna (szczegółowe informacje na naszym forum). Udział w tej części spotkania nie jest obowiązkowy, ale mimo wszystko zachęcamy do wspólnego zwiedzania Wrocławia.

Program spotkania:

10:00 - zbiórka przy wejściu do Ogrodu Botanicznego [ZT 187]

(Dojazd z dworca PKP tramwajami linii 8, 9, 11, 17 do pl. Bema.) Następnie zwiedzanie Katedry i przejście przez wyspy Piasek, Młyńską i Słodową do Panoramy Racławickiej [ZT 514] na godz. 12:30. W sobotę wszystkie bilety mogą być wykupione, dlatego sugerujemy możliwość zakupu biletu online.  Dla osób które nie będą zwiedzały Panoramy Racławickiej, przewidujemy 30 min. spacer po okolicy. 

13:00 - wymarsz z Panoramy w stronę rynku z krótką przerwą na posiłek i piwo.

15:00 - oficjalna część spotkania - siedziba Oddziału PTTK Wrocław Fabryczna, ul. Tadeusza Kościuszki 13/5 (domofon PTTK).

Osoby zmotoryzowane, a chcące wziąć udział w obu częściach spotkania, swoje pojazdy mogą zostawić w okolicy ul. Kościuszki.