Czas biegnie jak szalony i niekiedy okazuje się, że znacznie nas prześciga, przez co zostajemy w tyle z niektórymi działaniami. Na szczęście w każdej wolnej chwili staramy się nadrabiać zaległości i tym sposobem wreszcie udało się dokończyć relację z X Ogólnopolskiego Spotkania Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych, jakie pod koniec maja miało miejsce w Krakowie. 

Dziś zatem tą właśnie relacją zajmiemy Wam czas. Uczestnicy spotkania być może przypomną sobie miłe chwile spędzone w Krakowie, a pozostali kolekcjonerzy wreszcie dowiedzą się, jak to było w tym roku. 

Do relacji jak zwykle dołączyliśmy galerię z fotografiami i jeśli ktoś z uczestników chciałby, by i jego zdjęcia się tam znalazły, to prosimy o kontakt z adminem, który wskaże sposób przesyłki zdjęć. Dodatkowo w relacji umieściliśmy film, prezentowany podczas spotkania. Działa wszystko, jak należy, ale nie wiemy, czy tak będzie cały czas, więc wybaczcie, gdyby nagle się coś zacięło. Niebawem opublikujemy kolejne zaległe relacje, a już teraz zapraszamy do lektury ostatniego ze spotkań ogólnopolskich.

Przeczytaj relację ze spotkania >>