XI OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE KOLEKCJONERÓW ZT

Od pewnego czasu męczycie nas pytaniami o tegoroczne miejsce Ogólnopolskiego Spotkania Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych. Rozmowy prowadzimy od dłuższego czasu, ale dopiero kilka dni temu zapadły wiążące decyzje, dlatego dziś możemy ogłosić, że w tym roku uczestnicy naszego zlotu będą mieli okazję spotkać się w Nysie.

Ogólnopolskie Spotkanie Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych to doroczne święto wszystkich zaangażowanych w znaczkową ideę. Organizujemy je od 11 lat, aby poznać środowisko kolekcjonerów, wymienić turystyczne poglądy, zobaczyć kolejne ciekawe miejsca i poznać się nawzajem. Minione lata pokazały, że społeczeństwo kolekcjonerów znaczków turystycznych to prężna grupa, w której zawiązało się mnóstwo znajomości, a nawet przyjaźni. Zapraszamy do udziału w spotkaniu nie tylko stałych bywalców, ale i nowych kolekcjonerów i mamy nadzieję, że kolejny raz zapadnie ono w pamięci uczestników.

O wszelkich szczegółach związanych ze spotkaniem (ceny, noclegi itp.) napiszemy już w komunikacie szczegółowym, który opublikujemy za kilka dni, kiedy już wszystko ustalimy, a to, jak wiecie, także wymaga czasu, skupienia i negocjacji.

Dziś możemy także zdradzić, że bazą noclegową i konferencyjną będzie Dom Misyjny Dobrego Pasterza, prowadzony przez księży Werbistów, którzy postanowili przyjąć kolekcjonerów znaczków turystycznych. 

Przypominamy więc, że spotykamy się w dniach od 5 do 8 października, przy czym czwartek jest dniem przyjazdu, a właściwe spotkanie rozpoczynamy w piątek (dzień zwiedzania). Sobotę poświęcamy na część konferencyjną, natomiast niedziela to dzień pożegnania i powrotu do domów. Atrakcji nie zabraknie, będzie m.in. zwiedzanie miasta z przewodnikiem, a być może nawet rejs po jeziorze Nyskim.

Już teraz zachęcamy do planowania swojego udziału w spotkaniu oraz do śledzenia wszelkich nowości, jakie w tym temacie będę się pojawiały na naszej stronie. Komunikatów będzie kilka, w zależności od tego, co już uda nam się ustalić i zorganizować, dlatego zaglądajcie na naszą stronę często. Dla ułatwienia w lewym menu uruchomiliśmy link >> Spotkanie Ogólnopolskie 2023 >>, który przeniesie Was do podstrony z wszelkimi informacjami na temat OSKZT. W ten sposób nie przegapicie niczego.

Zaglądajcie zatem na naszą stronę i wypatrujcie charakterystycznych komunikatów, a niebawem zdradzimy kolejne szczegóły.